FUTURE AD PRO – czyli zarabianie na reklamie.

Kolejną innowacją w świecie portali społecznościowych a dostępną na Future Net jest Future AdPro. FutureAdPro to pierwszy w świecie program RevShare oparty o funkcjonującą platformę społecznościową – FutureNet.  Pewnie wielu z was skorzystało z funkcji promowania czy reklamowania swojego profilu społecznościowego lub strony internetowej na Facebooku oraz w innych miejscach. Tyle tylko, że za określoną kwotę otrzymaliście standardowy pakiet reklamowy i …………… no właśnie, nic więcej.  W Future AdPro możecie wykupić tylko standardowy pakiet reklamowy lub możecie wybrać jeszcze inną opcję, co jest absolutnie unikatowym rozwiązanie w skali globalnej. Wykupując paczkę reklamową, reklamującą Waszą stronę internetową za 50$ i zobowiązując się do obejrzenia 10 reklam dziennie trwających 30 sekund, po 120 dniach wróci do Was 60$ (dzienne naliczanie 1%). Tak, tak dobrze przeczytałeś. Za paczkę reklamową o wartości 50$ zwiększasz ruch na swojej stronie internetowej zwiększając grono potencjalnych klientów lub czytelników i jeszcze zarabiasz na tym 60$. Daje to zysk 120% w 120 dni w porównaniu z obecnymi możliwościami reklamowymi oferowanymi przez portale społecznościowe i agencje reklamowe. Czy facebook, Twitter, LinkedIn zwracają komukolwiek jakiekolwiek pieniądze wydane u nich na reklamę. NIE . A Future AdPro zwraca pieniądze i to z 20% zyskiem, co jest ewenementem w świecie reklamy.

Abyś miał pełniejszy obraz i w pełni zrozumiał, czym jest Future AdPro i jakie daje możliwości zapraszam Cię do obejrzenia poniższej prezentacji.

MUSISZ TO ZOBACZYĆ, ABY SIĘ PRZEKONAĆ.

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaj z linku i zarejestruj się w Future Net a następnie w Future AdPro jak najszybciej.

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaj z linku i zarejestruj się w Future Net a następnie w Future AdPro jak najszybciej.

Nie musisz wynajmować drogich powierzchni biurowych, ani zatrudniać sztabu ludzi, ani niczego produkować, aby w pełni funkcjonować na rynku globalnym. Wystarczy, że masz dostęp do komputera oraz odrobinę miejsca w swoim domu. Przy odpowiednim Twoim zaangażowaniu i dzięki członkostwu w Future AdPro zostaniesz globalnym dostawcą jak i odbiorcą najbardziej chodliwego towaru na świecie, czyli reklamy. A dzięki nieograniczonym możliwościom, jakie daje członkostwo w Future Net będziesz miał możliwość uczestnictwa na globalnym rynku, jako usługodawca i na tym zarabiać, sprzedając swoje towary i usługi. Jedynym ograniczeniem będzie tylko Twoja kreatywność, przedsiębiorczość i zaangażowanie. Czy znasz inną firmę, która jest w stanie to wszystko Tobie dać co Future Net i Future AdPro? A to wszystko osiągniesz robiąc to, co większość z nas lubi najbardziej, czyli komunikując się z  przyjaciółmi i znajomymi. A poznając nowych znajomych tak naprawdę poznajesz nowych partnerów biznesowych, dzięki którym będziesz miał możliwość realizacji swoich marzeń robiąc to, co lubisz najbardziej. Czy znasz inny portal społecznościowy, który daje Nam takie możliwości jakie daje Future Net i Future AdPro?

 

Ja nie znam !!

Jeżeli wcześniej nie byłeś przekonany to teraz pewnie już jesteś, więc skorzystaj z mojego linku polecającego i zarejestruj się Future Net i Future AdPro jak najszybciej.

FORMULARZ KONTAKTOWT